Sosyal Medya :

+90 (0212) 231 00 48

Top
Demet Hoşman ile Mardin Gezisi

Demet Hoşman’ın Gözünden Mardin Gezisi

Farkındalık dolu bir Mardin gezisi sonrası Demet Hoşman’ın bizlerle paylaştıkları…

Mardin gezim hakkında

İlk kez Güneydoğuya gitme imkanım oldu ve bu güne kadar gitmediğim içinde büyük pişmanlık duydum. Dünyayı gezme isteği çoğumuzda olduğu gibi bende de yoğun şekilde vardı ve Mardin gezisinden sonra bu fikrimde değişime uğradı. Kendi ülkemizdeki harika ötesi yerleri es geçerken başka ülkelere gitmek ve dolayısı ile paramızın da başka ülkelere akmasının büyük haksızlık olduğunu düşündüm. İmkanlarımız doğrultusunda dünyayı da gezelim ama kendi ülkemiz önceliğimiz olmalı.

Demet Hoşman ile Mardin Gezisi

Her anlamda değişik duygular yaşadım.

İnsanların içtenliği, cömertliği ve yalın halleri beni çok etkiledi. Tarih, medeniyet ve eserler anlamında da bence dünyanın hiçbir yerinde olmayan ama kıymeti bilinmeyen bir altın madeni gibi. Hepinize önerim vakit bulduğunuzda mutlaka gidin ve neler kaçırdığınızı benim gibi fark edin. Bu geziyi bana hediye eden ViaMaris Tur’un sahibi sevgili dostum Neslişah Cevahir’e de ayrıca teşekkür ederim. Önümde yeni ufukların açılmasına sebep oldu. Tur boyunca bizi değerli bilgileri ile aydınlatan tur rehberimize ve Göktürk Ramu’nun engin, kadim bilgileri de ayrı renk kattı.

Demet Hoşman

#mardin #gezi #türkiye #değer #eser #tarih #gezelimgörelim #keşfet #kaşif #keşif #seyahat #tur #mardin #midyat #dünya #gezmek

 

ViaMaris, farkındalıklı geziler sunar.

Sorry, the comment form is closed at this time.