logo
Viamaris Travel, profesyonel butik tur düzenleyen bir turizm acentesidir. Sahip olduğu bilgi birikimi, yurtiçi ve yurtdışı turlarda genç ve deneyimli kadrosu ile birleştirip, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen Viamaris, uluslararası alanda ve yurtiçinde inanç ve kültür turizmi konusunda da uzmanlığını sergilemektedir.
Son yazılar
+90 (0212) 231 00 48
ness@viamaris.com.tr

Sosyal Medya :

+90 (0212) 231 00 48
Top
 

Hakkımızda

ViaMaris, farkındalıklı geziler sunar.

Butik Turlar

Viamaris Travel, profesyonel butik tur düzenleyen bir turizm acentesidir.

İnanılmaz Yolculuklar

Tarihin okuldaki kitaplarda yazıldığı gibi olmadığını göreceğiniz gerçeklikler

Farkındalık Zamanı

Klasik tur şirketlerinin uyguladığı sabit, rotası ve içeriği belli turların dışında

Birlikte Seyahat

Tur boyunca müşteri olarak değil, paylaşımın esas olduğu dostluk ortamını deneyimleyin

Deneyimli Kadro

Katılımcıların mutluluğunu esas alan ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı

Bugün Uzaklaşıyoruz

Her gün yeni bir başlangıçtır diyerek, şimdi sınırların dışına çıkıyoruz

ViaMaris Tours Travel

Viamaris Travel, profesyonel butik tur düzenleyen bir turizm acentesidir. Sahip olduğu bilgi birikimi, yurtiçi ve yurtdışı turlarda genç ve deneyimli kadrosu ile birleştirip, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen Viamaris, uluslararası alanda ve yurtiçinde inanç ve kültür turizmi konusunda da uzmanlığını sergilemektedir.

Tüm dünyadan Hristiyan inancına sahip olan inanç gruplarına Türkiye’ye inanç ve kültür turları düzenleyen Viamaris, ziyaretçilere en üst seviyede tur hizmeti vermektedir. Tamamen butik olarak tasarlanan ve ziyaretçilerin ilgi alanına göre yapılandırılan turlarımızda, Hristiyan inanç önderlerini, kutsal mekanları ve St Paul yolunu, tüm derinliğiyle tanıtmaktayız.

Ayrıca Viamaris Turizm olarak özel temalı butik turlar düzenlemekteyiz.

Klasik tur şirketlerinin uyguladığı sabit, rotası ve içeriği belli turların dışına çıkarak, ziyaretçinin ön planda tutulduğu, hem konaklama hem de damak tadına hitap eden yöresel tatları deneyimlemeyi ön plana çıkartan ve konusunda en iyilerin seçildiği bir yolculuğun içinde olmanız için çalışıyoruz.

Kişisel farkındalığı yüksek, alanında yayınlanmış kitapları olan, araştırmacı ve ilgi alanları olan kişilerin önderliğinde düzenlediğimiz turlarda; seçilmiş rotalar (ülke, şehir, coğrafya vb) hakkında derin bilgeliğin, hem bireysel farkındalığınız artıyor hem de farklı bakış açıları kazanmış oluyorsunuz

Hazinelerimiz

Sibel EŞİYOK

Hayatımda geçirdiğim belki de en mistik, en dolu, en farklı seyahatim. Via Maris turla yaptığım, sevgili dostum Göktürk’ün de katkılarıyla, hayatımın her dönemine tanıklık edecek en can’lı, kendi gibi olan insanlarla birlikte olduğum Lübnan-Ürdün zamanını anlatmak için doğru kelime bulmak zor. Sevgili Neslişah’ın profesyonelliği amatör ruhu içinde yoğrulmuş, butik ve bir o kadar çözüm odaklı rehberlerimiz sayesinde, keyifli ve her an mucizelere tanıklık ettiğimiz apayrı bir zaman, hayatımın ışıl ışıl parlayacağı köşesinde duracak bu gezi, sonsuz şükran, tüm emektarlara Her gezinize katılmaya karar verdim ayrıca, şanslıyım.

Ayfer Aytaç

Ürdün Lübnan turu Via Maris’in her zaman ki gibi yüksek kaliteli ve farkındalığı yüksek gezilerinden biri oldu. Bilgisiyle her zaman önümüzü açan Göktürk'e, zarif ev sahibimiz Neslişah'a, rehberimiz Ulunay'a ve farkındalığımın artmasına katkıda bulunan gezi arkadaşlarıma çok teşekkürler diğer gezilerde buluşma dileğimle sevgiler...

Mehtap Aksu Sarıkaya

Hafta sonu rutinimiz dışında bir şey yapalım dedik ve ViaMaris Tours&Travel şirketinin sıra dışı Urfa gezisine dahil olduk. Elbette Urfa'nın Balıklıgöl'ü ve etrafını adeta süslemiş olan Rızvaniye ve Ulucami'yi, Eski Ömeriye Cami ve Halil-Ür Rahman Cami gibi daha bir çok yerlerini gezeceksiniz. Ama Urfa'yı bilenler de hiç gitmeyenler de sıra dışı ne olabilir ki diye düşünecek biliyorum .bakın size biraz ipuçları vereyim; yazının tamamı için..

You don't have permission to register