fbpx

Sosyal Medya :

+90 (0212) 231 00 48

Top
 

Yurtiçi Turlarımız

Viamaris farkıyla Doğunun Kraliçesi Antakya'ya gidiyoruz. Adana havaalanında buluştuktan sonra İskender ile Darius'un arasındaki savaşın olduğu İssos Antik Kentini ziyaret ediyoruz.
1 Gece / 2 Gün
18+
Astrolojinin Işığında Göbeklitepe-Nemrut-Soğmatar-Zeugma Gezisi. Araştırmacı Yazar Göktürk Ramu ve Astroloji Uzmanı Asude Argun'un anlatımlarıyla Göbeklitepe'ye gidiyoruz.
1 Gece / 2 Gün
12+
Göktürk Ramu ile Göbeklitepe ve Diyarbakır'a Gidiyoruz. Keşfi ile beraber, insanlık tarihini değiştiren Göbeklitepe Unesco Dünya Kültür Mirası listesine alındı.
1 Gece / 2 Gün
12+
Göktürk Ramu ile Sümerlilerin Anadolu’daki şehri, Mardin’e gidiyoruz. Bu gezide Sümer, Akkad, Elam ve Babil’in izlerini süreceğiz
1 Gece / 2 Gün
Araştırmacı Yazar Gök Türk anlatımında İstanbul Arkeoloji Müzesi, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı Gezisi
1 Gün
12+

Kontenjanı Dolan Turlarımız

No tours match your criteria

Tamamlanmış Turlarımız

Turumuza Ağlama Duvarı ile başlıyoruz, Kudüs’te bulunan ve Yahudilerce kutsal sayılan, Büyük Tapınağın ayakta kalan batı duvarıdır.
4 Gece / 5 Gün
18+
Araştırmacı Yazar Gök Türk anlatımında İstanbul Arkeoloji Müzesi, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı Gezisi
1 Gün
12+
Göktürk Ramu ile Şanlıurfa Göbeklitepe ve Nemrut Komagene’ye Gidiyoruz. Neolitik döneme ait olan Göbeklitepe, tarihte bilinen ilk tapınak olma özelliğini taşıyor.
1 Gece / 2 Gün
12+
Tarihsel bir sıralama yapıldığında Luviler Anadolu'ya yerleşmiş, bilinen en eski uygarlıktır. kendilerini ışık insanları olarak tanımlayan Luvi'ler için Yunan göçünden önce bu coğrafyada yaşamış, Anadolu'nun ilk yerlileri diyebiliriz.
1 Gece / 2 Gün
18+
Göktürk Ramu ile Göbeklitepe ve Komagene’ye Gidiyoruz. Göbeklitepe turlarımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı Göbeklitepe ve Nemrut Turunu Mayıs ayında tekrar düzenliyoruz.
1 Gece / 2 Gün
12+
Araştırmacı Yazar Göktürk Ramu'nun katılımı ile Sümerlilerin Anadolu’daki şehri, Mardin’e gidiyoruz. Bu gezide Sümer, Akkad, Elam ve Babil’in izlerini süreceğiz
1 Gece / 2 Gün
Troya, bulunduğu coğrafi konum nedeniyle burada hüküm süren uygarlıkların diğer bölgelerle ticari ve kültürel bağlantıları açısından daima çok önemli bir rol üstlenmiştir.
1 Gece / 2 Gün
18+
Göktürk Ramu ile Göbeklitepe ve Diyarbakır'a Gidiyoruz. Keşfi ile beraber, insanlık tarihini değiştiren Göbeklitepe Unesco Dünya Kültür Mirası listesine alındıktan sonra dünya gündemine yerleşmiştir.
1 Gün
12+
Sibel EŞİYOK
Sibel EŞİYOK

Hayatımda geçirdiğim belki de en mistik, en dolu, en farklı seyahatim. Via Maris turla yaptığım, sevgili dostum Göktürk’ün de katkılarıyla, hayatımın her dönemine tanıklık edecek en can’lı, kendi gibi olan insanlarla birlikte olduğum Lübnan-Ürdün zamanını anlatmak için doğru kelime bulmak zor. Sevgili Neslişah’ın profesyonelliği amatör ruhu içinde yoğrulmuş, butik ve bir o kadar çözüm odaklı rehberlerimiz sayesinde, keyifli ve her an mucizelere tanıklık ettiğimiz apayrı bir zaman, hayatımın ışıl ışıl parlayacağı köşesinde duracak bu gezi, sonsuz şükran, tüm emektarlara Her gezinize katılmaya karar verdim ayrıca, şanslıyım.

Ayfer Aytaç
Ayfer Aytaç

Ürdün Lübnan turu Via Maris’in her zaman ki gibi yüksek kaliteli ve farkındalığı yüksek gezilerinden biri oldu. Bilgisiyle her zaman önümüzü açan Göktürk'e, zarif ev sahibimiz Neslişah'a, rehberimiz Ulunay'a ve farkındalığımın artmasına katkıda bulunan gezi arkadaşlarıma çok teşekkürler diğer gezilerde buluşma dileğimle sevgiler...

Göbeklitepe ve ViaMaris Mehtap Aksu Sarıkaya
Mehtap Aksu Sarıkaya

Hafta sonu rutinimiz dışında bir şey yapalım dedik ve ViaMaris Tours&Travel şirketinin sıra dışı Urfa gezisine dahil olduk. Elbette Urfa'nın Balıklıgöl'ü ve etrafını adeta süslemiş olan Rızvaniye ve Ulucami'yi, Eski Ömeriye Cami ve Halil-Ür Rahman Cami gibi daha bir çok yerlerini gezeceksiniz. Ama Urfa'yı bilenler de hiç gitmeyenler de sıra dışı ne olabilir ki diye düşünecek biliyorum .bakın size biraz ipuçları vereyim; yazının tamamı için..

Call Now ButtonŞimdi ara